Ring oss: 0480-41 77 40 (vard. 08:00 – 16:30)

Kontakta oss

Telefon

Tel. +46 480 41 77 40
Fax +46 480 109 23

 

Besöksadress kontor:

Slöjdaregatan 1
393 66 KALMAR

Produktion och godsadress:

Franska vägen 6
393 56 KALMAR

Försäljning

Stockholm och Norr

Jonas Wetterholm
Försäljning
Tel: 08-400 129 61
jonas.wetterholm@ttmenergi.se

Stockholm och Bergslagen

Thomas Alvberg
Försäljning
Tel: 08-121 574 60
thomas.alvberg@ttmenergi.se

Stockholm

Mats Leksell
Försäljning
Tel: 08-99 18 41
mats.leksell@ttmenergi.se

Stockholm

Anton Söderqvist
Försäljning
Tel: 08-400 129 62
anton.soderqvist@ttmenergi.se

Väst

Lars-Erik Andersson
Försäljning
Tel: 070-888 64 30
lars-erik.andersson@ttmenergi.se

Väst

Camilla Helmér
Försäljning
Tel: 0521-300 94
camilla.helmer@ttmenergi.se

Mitt och Öst

Ola Vahlberg
Försäljning
Tel: 016-35 38 90
ola.vahlberg@ttmenergi.se

Syd

Zoran Buzdika
Försäljning
Tel: 073-474 72 22
zoran.buzdika@ttmenergi.se

Öst

Thomas Löfgren
Försäljningschef/Försäljning
Tel: 0480-41 77 99
073-836 00 17
thomas.lofgren@ttmenergi.se

Distributör Danmark

Neotherm A/S
Centervej 18
3600 Frederikssund
Tlf.: +45 47 37 70 00
info@neotherm.dk
www.neotherm.dk

Distributör Norge

ABK-Qviller AS 
Brobekkveien  80A, bygg 13
0852 Oslo
Tlf.: +47 23 17 05 20
www.abkqviller.no

TTM Benelux B.V.

Joost Monninkhof
Account manager
Tel: +31 85 082 5531
073-836 00 17
joost.monninkhof@ttm-benelux.nl

 

Offert, teknik och inköp

Isabella Good
Order och offertingenjör
Tel: 0480-41 77 58
isabella.good@ttmenergi.se

Anders Persson
Offertingenjör och teknik
Tel: 0480-41 77 41
anders.persson@ttmenergi.se

Fredrik Petersson
Offertingenjör och teknik 
Tel: 0480-41 77 43
fredrik.petersson@ttmenergi.se

Hans Ljungqvist

Hans Ljungkvist
Offertingenjör och teknik
Tel: 0480-41 77 57
hans.ljungkvist@ttmenergi.se

Zongyang Li
Inköpsansvarig
Tel: 0480-41 77 52
zongyang.li@ttmenergi.se

Anders Meyer
Teknisk support 
Tel: 0480-41 77 50
anders.meyer@ttmenergi.se

Johan Revelj
Produktchef Shuntgrupper
Tel: 0480-41 77 45
Tel: 0720-90 80 35
johan.revelj@ttmenergi.se

Magnus Davidsson
Affärsområdeschef vätskebehandling
Tel: 0480-41 77 48
Tel: 0709-22 98 72
magnus.davidsson@ttmenergi.se

Andreas Jilkén
Teknisk utveckling
Tel: 0480-41 77 53
andreas.jilken@ttmenergi.se

Anton Gustafsson
Teknisk utveckling
Tel: 0480-41 77 54
anton.gustafsson@ttmenergi.se

Produktion och administration

Dan Arfvelin
VD
Tel: 0480-41 77 44
Mob: 070-207 16 17
dan.arfvelin@ttmenergi.se

Anette Sundgren
Ekonomi/administration
Tel: 0480-41 77 47
anette.sundgren@ttmenergi.se

Lena Mattsson

Lena Mattsson
Ekonomi/administration
lena.mattsson@ttmenergi.se

Denis Dahlberg
Produktionschef
Tel: 0480-41 77 56
Tel: 0708-82 78 12
denis.dahlberg@ttmenergi.se