Kontakt

E-post: offert/order/beställning

Besöksadress kontor

Slöjdaregatan 1
393 66 KALMAR

Produktion och godsadress

Franska vägen 6
393 56 KALMAR

Försäljning Sverige

Norr
Norr
Stockholm, Bergslagen
Stockholm
Stockholm
Väst
Väst
Väst
Väst
Mitt och Öst
Öst
Öst
Thomas Löfgren 073-836 00 17 thomas.lofgren@ttmenergi.se
Syd
Zoran Buzdika 073-474 72 22 zoran.buzdika@ttmenergi.se
Syd

Försäljning Export



Exportansvarig
Magnus Davidsson 0480-41 77 48 070-922 98 72 magnus.davidsson@ttmenergi.se


Distributör Danmark
Neotherm A/S +45 47 37 70 00 info@neotherm.dk https://www.neotherm.dk


Distributör Norge
ABK-Qviller AS +47 23 17 05 20 https://www.abkqviller.no
TTM Nederländerna, Belgien, Frankrike, Tyskland, Österrike, Schweiz

Distributör Finland

Offert, order & teknisk support (0480-41 77 40)

Isabella Good 0480-41 77 58 isabella.good@ttmenergi.se
Anders Persson 0480-41 77 41 anders.persson@ttmenergi.se
Niklas Emilsson 0480-41 77 55 niklas.emilsson@ttmenergi.se
Fredrik Petersson 0480-41 77 43 fredrik.petersson@ttmenergi.se
Melissa Hicintuka 0480-41 77 44 melissa.hicintuka@ttmenergi.se
Hans Ljungkvist 0480-41 77 57 hans.ljungkvist@ttmenergi.se
Casper Johnsson 0480-45 85 66 casper.johnsson@ttmenergi.se
Johan Strandberg 0480-41 77 49 johan.strandberg@ttmenergi.se

Inköp & utveckling

Zongyang Li 0480-41 77 52 zongyang.li@ttmenergi.se
Emelie Svendsén 0480-45 85 54 emelie.svendsen@ttmenergi.se
Anton Gustafsson anton.gustafsson@ttmenergi.se
Andreas Jilkén andreas.jilken@ttmenergi.se
Martin Holm martin.holm@ttmenergi.se
Ann Blom ann.blom@ttmenergi.se

Administration & produktion

Anette Sundgren 0480-41 77 47 anette.sundgren@ttmenergi.se
Lena Mattsson 0480-41 77 59 lena.mattsson@ttmenergi.se
Carolin Eriksson 0480-45 85 52 073-845 48 48 carolin.eriksson@ttmenergi.se