Ring oss: 0480-41 77 40 (vard. 08:00 – 16:30)

Kontakta oss

Telefon

Tel. +46 480 41 77 40
Fax +46 480 109 23

 

Besöksadress kontor:

Slöjdaregatan 5
393 53 KALMAR

Produktion och godsadress:

Franska vägen 6
393 56 KALMAR

Försäljning

Stockholm och Norr

Jonas Wetterholm
Försäljning
Tel: 08-400 129 61
jonas.wetterholm@ttmenergi.se

Stockholm

Thomas Alvberg
Försäljning
Tel: 08-121 574 60
thomas.alvberg@ttmenergi.se

Väst

Lars-Erik Andersson
Försäljningschef/Försäljning
Tel: 070-888 64 30
lars-erik.andersson@ttmenergi.se

Syd och Öst

Zoran Buzdika
Försäljning
Tel: 073-474 72 22
zoran.buzdika@ttmenergi.se

Export

Export Sales

Fredrik Petersson
Export Sales
Tel: 0480-41 77 43
fredrik.petersson@ttmenergi.se

 

Distributör Danmark

Rene Helt
Tlf.: +45 2785 9300
rene.helt@ttmenergi.se
www.ttmenergi.se

 

Distributör Norge

Variant VVS Norge AS
Narverødveien 47
3113 Tønsberg
Tlf.: +47 95 11 41 70
firmapost@variantvvs.no
www.variantvvs.no

Offert och teknik

Anders Persson
Offertingenjör
Tel: 0480-41 77 41
anders.persson@ttmenergi.se

Ulf Wickström
Teknik och offert shuntgrupper
Tel: 0480-41 77 42
ulf.wickstrom@ttmenergi.se

Fredrik Petersson
Offertingenjör och teknik vätskebehandling
Tel: 0480-41 77 43
fredrik.petersson@ttmenergi.se

Jens Loord
Produktchef värme
Tel: 0480-41 77 45
jens.loord@ttmenergi.se

Magnus Davidsson
Affärsområdeschef vätskebehandling
Tel: 0480-41 77 48
Tel: 0709-22 98 72
magnus.davidsson@ttmenergi.se

Produktion och administration

Dan Arfvelin
VD
Tel: 0480-41 77 44
Mob: 070-207 16 17
dan.arfvelin@ttmenergi.se

Anette Sundgren
Ekonomi/administration
Tel: 0480-41 77 47
anette.sundgren@ttmenergi.se

Anders Meyer
Produktionschef
Tel: 0480-41 77 50
anders.meyer@ttmenergi.se